Search, Download and Convert Videos

Przerażające wyznania: Marcin Boczek (okultyzm, samobójstwa, zboczenia, narkotyki, alkoholizm...)

Posted on 17th Jul @ 08:32 155,729 0 Download
W życiu Marcina Boczka było już wszystko; próby samobójcze, narkotyki, alkoholizm, przygodny seks, bezdomność, zboczenia seksualne, ciężki wypadek. Właściwie nie powinien już żyć. Ale żyje - i co dziwne - ma się nad wyraz dobrze. Najbardziej jednak przerażające jego doświadczenia wiążą się z okultyzmem i demonami: "rzucało mną po ścianach!". Jeśli masz słabe nerwy - nie oglądaj.
Film ten jest pełną wersją wraz z przerażającymi szczegółami i zaskakującym finałem ( skrót - pod linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=bXNstkKP86U&feature=player_embedded&list=UUKgBM6v0WS4gdQ_TBWEZpNg )
Obecnie Marcin Boczek jeździ po Polsce (i za granicę) zaświadczając o cudzie swojego uwolnienia, uzdrowienia i nawrócenia wszędzie tam gdzie zostanie zaproszony. Gdybyś i Ty chciał go zaprosić na spotkanie do kościoła, wspólnoty, grupy - skontaktuj się: mb.besaleel@gmail.com

--
Umieść ten film na FB - jeśli uważasz że warto.
Redakcja ITT wyraża zgodę na zamieszczanie na innych witrynach naszych materiałów filmowych pod warunkiem zamieszczenia informacji o źródle pochodzenia materiału oraz aktywnego linku-banneru do witryny Internetowej Telewizji Tychy. - Jest to jakaś gratyfikacja za naszą pracę...
(Dla witryn o charakterze komercyjnym - obowiązują indywidualne ustalenia).
Sponsorzy i kościoły mogą korzystać z dowolnych naszych materiałów - bez żadnych warunków i zastrzeżeń.

ZASUBSKRYBUJ nasz kanał - to Cię nic nie kosztuje, a będziesz miał bieżące powiadomienia i informacje.
--
Korzystając z tej drogi komunikacji chciałbym podziękować Marcinowi (oraz 'Pomocy Drogowej' Slot Art Festivalu) za wsparcie modlitewne - po poważnej kontuzji (noga i ręka) jakiej doznałem podczas Festiwalu (wracam do zdrowia...). Niech Pan okaże Wam swoją łaskawość! - Mariusz Seweryn.

Uprzejmie informujemy iż w dn. 6 listopada 2013 Marcin Boczek wystąpił w audycji Radia Maryja - Rozmowy niedokończone - Pokój gościnny.

Related Videos »

Sekrety Watykanu 63,221

Sekrety Watykanu

Rozmowa z byłym satanistą 43,754

Rozmowa z byłym satanistą

Wyrwani z niewoli - świadectwo Piotra i Jacka 33,990

Wyrwani z niewoli - świadectwo Piotra i Jacka

Cena Ekstazy (Discovery) - Price of ectasy 107,653

Cena Ekstazy (Discovery) - Price of ectasy

Chłopiec który żył już kiedyś - film dokumentalny 515,609

Chłopiec który żył już kiedyś - film dokumentalny

Odbić się od dna 33,634

Odbić się od dna